www.tslkurier.pl


Jak to działa

Tslkurier.pl umożliwia złożenie zamówienia na wybrane usługi kurierskie w kilka minut. Nie musisz się rejestrować, nie obawiaj się ukrytych opłat. Cały proces jest szybki i prosty, a na każdym etapie zamówienia informujemy Cię jak wypełnić wybrane pola.

Przygotuj swoją przesyłkę

Odpowiednie zapakowanie stanowi klucz do sukcesu. Przygotowując paczkę, wykorzystaj sztywne i nieuszkodzone kartonowe pudła, zadbaj też o odpowiednie opakowanie zawartości (np. folią bąbelkową). Chcąc wysłać paletę pamiętaj, iż obowiązkiem kuriera jest wstawienie palety znajdującej się na podłożu w dostępnym miejscu do samochodu oraz jej wypakowanie (ustawienie na podłożu). Szczegółowe informacje dotyczące pakowania znajdują się tutaj: ZASADY PAKOWANIA Dodatkowo polecamy wskazówki dotyczące PAKOWANIE OPON SAMOCHODOWCH

Wypełnij formularz

Wpisz wagę i wymiary przygotowanej przesyłki, a nasz system sam wyselekcjonuje dostępne usługi – wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Uzupełnij podstawowe informacje dotyczące adresu nadawcy i odbiorcy. Wysyłając paletę pamiętaj, aby podać wagę oraz wysokość ładunku wraz z paletą.

Zapłać za przesyłkę

Do wyboru masz trzy formy rozliczeń.

  • Faktury zbiorcze - przeznaczone dla klientów z podpisaną umową. Polegają na okresowym rozliczaniu się w oparciu o zawartą umowę współpracy, w której nie ma konieczności deklarowania miesięcznej liczby przesyłek.
  • Płatności online Dotpay - podczas składania zamówienia zostaniesz przeniesiony na stronę operatora płatności Dotpay, gdzie w prosty i szybki sposób uregulujesz płatność. Transakcja spełnia restrykcyjne certyfikaty bezpieczeństwa, więc nie musisz obawiać się o swoje pieniądze czy dane osobowe. System Dotpay jest bardzo prostym i wygodnym rozwiązaniem, dzięki któremu po dokonaniu płatności Twoje zamówienie przesyłane jest już bezpośrednio do firmy kurierskiej.
  • System przedpłat - najwygodniejszy sposób opłacania częstszych wysyłek, możliwe jest doładowanie konta dowolną kwotą bez konieczności podpisywania umowy, jedynym wymogiem jest zalogowanie się do systemu.

Wydrukuj formularz

Na podstawie wpisanych w formularzu informacji system przygotuje dla Ciebie list przewozowy i prześle go na adres e-mail podany w zamówieniu. Wydrukuj list przewozowy i...

Przekaż list przewozowy kurierowi

Wydrukowany list przewozowy dołącz do przygotowanej przesyłki. Kurier nie pobierze wtedy żadnych dodatkowych opłat. Możesz śledzić trasę Twojej paczki wpisując jej numer na naszej stronie głównej.

Masz wątpliwości?

W razie potrzeby możesz również skontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego.

Aktualności

Informujemy, że 1 stycznia 2022 roku serwis Tslkurier.pl przestanie świadczyć oferowane do tej pory usługi - możliwość nadawania przesyłek zostanie zablokowana.

FEDEX - dopłata do niestandardu 300%

Z uwagi na zbliżający się sezon paczkowy przewoźnik Fedex wprowadził czasowe dopłaty do przesyłek niestandardowych.
W okresie od 1 listopada 2021 r. do 8 stycznia 2022 r. dopłata do przesyłek niestandardowych wyniesie równowartość cen podstawowych FedEx Standard odpowiednio do przedziału wagowego + 300% stawki podstawowej za każdy niestandardowy element.