www.tslkurier.pl


O nas

Możliwości i korzyści

- Dzięki korzystaniu z serwisu internetowego nasze usługi dostępne są 24h/dobę 7 dni w tygodniu.
- Możliwość wyboru firmy kurierskiej w atrakcyjnej cenie. Firmy kurierskie do wyboru DPD, K-EX, Patron Service, Inpost
- SMS- owe powiadomienie o statusie przesyłki.
- Zaawansowane statystyki
- Integracja z Allegro i systemami magazynowo-księgowymi i sklepami internetowymi.
- System wygeneruje dla Ciebie listy przewozowe i wyśle e-mailem, zapłacisz poprzez płatności internetowe DOTPAY, który połączy Cię ze swoim bankiem, system automatycznie wpisze kwotę zapłaty i dane do przelewu, wystarczy tylko zaakceptować przelew.
- Możliwość zlecenia odbioru przesyłki z dowolnego miejsca na świecie i przesłania jej w dowolne miejsce na świecie.
- Możliwość zamówienia transportu dedykowanego specjalnie dla klienta – kraj
- Optymalizacja kosztów związanych z wysyłanymi przesyłkami.
- Wysyłanie bez logowania i rejestracji

Wysyłamy: przesyłki kurierskie, przesyłki paletowe, palety niestandardowe, przesyłki dłużycowe, przesyłki gabarytowe, przesyłki niestandardowe, przesyłki ADR.

Nasz system zapewnia pełną ochronę realizowanych transakcji - wszystkie przesyłki są ubezpieczone, a Twoje pieniądze bezpieczne.
Wszystkie przesyłki nadawane z Tslkurier podlegają ubezpieczeniu do wartości 323 zł dla usług UPS, do 100 zł w przypadku korzystania z usług K-EX oraz 5000 zł w DPD.  Możliwe jest ubezpieczenie przesyłki na wyższą kwotę, szczegółowe informacje znajdziesz w cenniku.
Opłaty za zlecenia dokonuje się przez platformę Dotpay – najbezpieczniejszy i jeden z najpopularniejszych systemów obsługi płatności online. Dokonanie zapłaty nie wymaga rejestracji i jest w pełni intuicyjne.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Aktualności

Informujemy, że 1 stycznia 2022 roku serwis Tslkurier.pl przestanie świadczyć oferowane do tej pory usługi - możliwość nadawania przesyłek zostanie zablokowana.

FEDEX - dopłata do niestandardu 300%

Z uwagi na zbliżający się sezon paczkowy przewoźnik Fedex wprowadził czasowe dopłaty do przesyłek niestandardowych.
W okresie od 1 listopada 2021 r. do 8 stycznia 2022 r. dopłata do przesyłek niestandardowych wyniesie równowartość cen podstawowych FedEx Standard odpowiednio do przedziału wagowego + 300% stawki podstawowej za każdy niestandardowy element.