www.tslkurier.pl


O nas

Najwyższa jakość

Bez rejestracji, umowy i dodatkowych deklaracji – wysyłasz, kiedy chcesz i ile chcesz. Nie musisz podpisywać żadnej umowy: zarówno z nami, jak i z wybranym przez Ciebie przewoźnikiem realizującym usługę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wysyłasz różne ilości przesyłek, dlatego nie wymagamy deklaracji miesięcznego obrotu.

Z naszej oferty może skorzystać każdy, niezależnie od tego, czy prowadzi firmę, czy też nie.
Wszystkie wymagane dokumenty otrzymasz w formie pliku PDF; nie musisz przygotowywać żadnych dokumentów, wystarczy wydrukować.

Proponujemy szereg dodatkowych usług stwarza możliwość indywidualnego dopasowania do potrzeb najbardziej wymagających odbiorców.  Pobranie, zwrot dokumentów? Sprawdź sam, jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować.

Tani kurier TSLkurier zrealizuje przesyłki kurierskie i import palet do i z krajów UE.

Aktualności

Informujemy, że 1 stycznia 2022 roku serwis Tslkurier.pl przestanie świadczyć oferowane do tej pory usługi - możliwość nadawania przesyłek zostanie zablokowana.

FEDEX - dopłata do niestandardu 300%

Z uwagi na zbliżający się sezon paczkowy przewoźnik Fedex wprowadził czasowe dopłaty do przesyłek niestandardowych.
W okresie od 1 listopada 2021 r. do 8 stycznia 2022 r. dopłata do przesyłek niestandardowych wyniesie równowartość cen podstawowych FedEx Standard odpowiednio do przedziału wagowego + 300% stawki podstawowej za każdy niestandardowy element.