www.tslkurier.pl


O nas

O nas - tani kurier

• Witamy na naszej stronie internetowej

TSLkurier.pl to wirtualna platforma ułatwiająca nadawanie przesyłek oraz oferująca oszczędności rzędu 70% w stosunku do standardowych cen firm kurierskich.
Sprawdź sam już teraz i nie przepłacaj!
Odbiorem, przewozem i dostarczaniem zajmują się nasi partnerzy, profesjonalne firmy kurierskie. Naszymi strategicznymi partnerami są: największa i najczęściej wybierana firma kurierska w Polsce -UPS, oraz bardzo dynamicznie rozwijająca się ogólnopolska firma K-EX , której jakość usług dorównuje liderowi.
Nasze usługi skierowane są zarówno do osób indywidualnych jak i firm. Przy regularnej wysyłce 150 paczek bądź 50 palet miesięcznie nasi klienci otrzymują propozycje indywidualnej oferty.

• Wysyłaj z nami

1. Tani kurier
Wybór TSLkurier.pl to oszczędności rzędu 70% w stosunku do standardowych cen firm kurierskich. Sprawdź sam już teraz i nie przepłacaj!
2. Zamówienie w 3 minuty
Złożenie zamówienia w TSLkurier.pl jest proste i szybkie - zajmuje ok. 3 minuty. Kurier natychmiast odbiera informację o zamówieniu.
3. Bez zbędnych formalności
Bez rejestracji, umowy i dodatkowych deklaracji - wysyłasz kiedy chcesz i ile chcesz.
Dużo wysyłasz podpisz z nami umowę a otrzymasz rabaty. Skontaktuj się z nami.
4. Najwyższa jakość usług
Współpracujemy tylko z najlepszymi przewoźnikami. Obsługa i dbałość o klienta oraz terminowość to nasze cele
5. Bezpieczeństwo transakcji
Nasz system zapewnia pełną ochronę realizowanych transakcji - wszystkie przesyłki są ubezpieczone, a Twoje pieniądze bezpieczne.
6. Z umową RABATY
Oferujemy duże rabaty dla firm i osób, które wysyłają systematycznie przesyłki kurierskie.
7. Wysyłasz kiedy chcesz
Dla naszych klientów Serwis czynny 7 dni w tygodniu przez 24 godziny
8. TSLKurierAPI
TSLkurierAPI to zautomatyzowanie procesu zamawiania kurierów w Twojej aplikacji. TSLkurierAPI to usługa sieciowa umożliwiająca programistom integrację zewnętrznych aplikacji (np. sklepy internetowe) z platformą TSLkurier.pl.
9. Dla Ciebie
Z powodzeniem realizujemy przesyłki międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej. Dodatkowo, serwis oferuje takie mechanizmy, jak np.: Prepaid, zniżki dla sklepów, wyszukiwarka kodów pocztowych, możliwość śledzenia przesyłki kurierskiej oraz wiele innych.

Aktualności

Informujemy, że 1 stycznia 2022 roku serwis Tslkurier.pl przestanie świadczyć oferowane do tej pory usługi - możliwość nadawania przesyłek zostanie zablokowana.

FEDEX - dopłata do niestandardu 300%

Z uwagi na zbliżający się sezon paczkowy przewoźnik Fedex wprowadził czasowe dopłaty do przesyłek niestandardowych.
W okresie od 1 listopada 2021 r. do 8 stycznia 2022 r. dopłata do przesyłek niestandardowych wyniesie równowartość cen podstawowych FedEx Standard odpowiednio do przedziału wagowego + 300% stawki podstawowej za każdy niestandardowy element.